

Cześć!Z tej strony ja ALA.Znacie mnie z bloga Metamo-stardoll.blogspot.com.
W tym blogu chciałabym pokazać modę od innej strony oraz pisać wiele innych ciekawych postów.Nie rezygnuje z tamtego bloga bo bardzo się od siebie różnią i myśle,ze jak bedziecie czytać to skomentujecie;)
Czasem może myślicie"Z kąt się bierze modaa".Ok możecie sobie poczytać na necie
ale i czasem on wariuje.A wiec,(Z wigipedi)Moda-inczej naśladowanie innych najczęsciej gwiazd-powiem ze nie!Tu styliści odwalają robotę.Gwiazda-moze grać,śpiewać czy robić inne rózne rzeczy ale jesli ona coś ubierze to ja tez mam ubrać-bo jestem modna bo to Doda,ok GAGA-nie,nie!To-Moim zdaniem(oczywiście)wyłapywanie hitów,czegoś nowego co stworzyli styliści.Zobacznie-kokardki,opaski z kokardkami kazdemu się od dawna podobały ale od czasów LAdy Gagi znalazło sie we wszystkich modowych magazynach i .......
szło od zachodu i doszło do polski;)Polki tez muszą w czymś chodzić;) czy one zgapiają??hehe;) Oto pytanie.
------
ps.Dodajcie się do obserwatorów bardzo prosze i komentujcie!